Home

Automat mandat avioane tenis roma 2018 flaut Înregistrare Invitatii

Simona Halep s-a calificat în finala turneului WTA de la Roma -  tenisdecamp.ro
Simona Halep s-a calificat în finala turneului WTA de la Roma - tenisdecamp.ro

Svitolina continuă cursa pentru apărarea trofeului la Roma. Ucraineanca s-a  calificat în semifinale
Svitolina continuă cursa pentru apărarea trofeului la Roma. Ucraineanca s-a calificat în semifinale

Video | Elina Svitolina este prima finalistă a turneului de la Roma

Raluca Olaru și Anna-Lena Friedsam sunt în finala turneului de la Roma

UPDATE Simona Halep, calificare automată în sferturile turneului de la Roma  » Madison Keys a dezvăluit motivul din cauza căruia a abandonat
UPDATE Simona Halep, calificare automată în sferturile turneului de la Roma » Madison Keys a dezvăluit motivul din cauza căruia a abandonat

WTA Roma - stiri Simona Halep, tablou, scoruri, rezultate, meciuri, finala

Tenis: Irina Bara şi Andreea Prisăcariu, învinse în optimile turneului ITF  de la Roma | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Irina Bara şi Andreea Prisăcariu, învinse în optimile turneului ITF de la Roma | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Americanul John Isner, primul adversar al lui Rafael Nadal la  turneul de la Roma (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Americanul John Isner, primul adversar al lui Rafael Nadal la turneul de la Roma (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Record Kvitova: obține al treilea titlu la Madrid. Se retrage însă de la  Roma | Digi24
Record Kvitova: obține al treilea titlu la Madrid. Se retrage însă de la Roma | Digi24

Simona Halep, dominată și învinsă de finalista Australian Open, Danielle  Collins, în turul 2 la Roma | Sport.ro
Simona Halep, dominată și învinsă de finalista Australian Open, Danielle Collins, în turul 2 la Roma | Sport.ro

Gladiatorul" Nole! Novak Djokovic câștigă un meci nebun cu Tsitsipas și e  în semifinale la Roma - Eurosport
Gladiatorul" Nole! Novak Djokovic câștigă un meci nebun cu Tsitsipas și e în semifinale la Roma - Eurosport

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Roma | Digi24

Simona Halep și-a aflat potențiala adversară din optimi, la Roma! Românca a  defilat la ultimul duel direct - Eurosport
Simona Halep și-a aflat potențiala adversară din optimi, la Roma! Românca a defilat la ultimul duel direct - Eurosport

WTA Roma: Simona Halep, în sferturi fără să joace - Madison Keys s-a retras  înainte de meciul cu liderul mondial - HotNews.ro
WTA Roma: Simona Halep, în sferturi fără să joace - Madison Keys s-a retras înainte de meciul cu liderul mondial - HotNews.ro

Surpriză la Roma: O tenismenă din Top 5, eliminată neașteptat de ușor -  spotmedia.ro
Surpriză la Roma: O tenismenă din Top 5, eliminată neașteptat de ușor - spotmedia.ro

Caro pune presiune pe Simona! Wozniacki a câștigat un meci lung la Roma,  s-a calificat în "sferturi" și a revenit pe primul loc în clasamentul live.  Ce urmează în lupta pentru #1
Caro pune presiune pe Simona! Wozniacki a câștigat un meci lung la Roma, s-a calificat în "sferturi" și a revenit pe primul loc în clasamentul live. Ce urmează în lupta pentru #1

Tenis: Nadal şi Zverev, în optimi de finală la Roma (ATP) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Nadal şi Zverev, în optimi de finală la Roma (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Monstruos de bune” Iga Swiatek și Ons Jabeur au readus constanța în  circuitul WTA și se întâlnesc într-o finală cu scântei la Roma | Sport.ro
Monstruos de bune” Iga Swiatek și Ons Jabeur au readus constanța în circuitul WTA și se întâlnesc într-o finală cu scântei la Roma | Sport.ro

VIDEO + FOTO FA-BU-LOS! Simona Halep o învinge pe Maria Sharapova după un  meci dramatic! Cu cine și când joacă finala de la Roma
VIDEO + FOTO FA-BU-LOS! Simona Halep o învinge pe Maria Sharapova după un meci dramatic! Cu cine și când joacă finala de la Roma

Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6 în turul 2 la WTA Roma. Simo,  eliminată după un meci slab! Video - Fanatik.ro
Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6 în turul 2 la WTA Roma. Simo, eliminată după un meci slab! Video - Fanatik.ro

Maria Șarapova, adversara Simonei Halep în semifinale la Roma. Cu o  condiție | Digi24
Maria Șarapova, adversara Simonei Halep în semifinale la Roma. Cu o condiție | Digi24

Prima reacție a Simonei Halep după victoria netă cu Garcia: "Cred că am  jucat foarte bine". Corespondență din Roma
Prima reacție a Simonei Halep după victoria netă cu Garcia: "Cred că am jucat foarte bine". Corespondență din Roma

Rumoare la Roma după ce Shuai Peng a fost programată duminică!