Home

latitudine vârstă bordură tenis feminin roma 2022 pakistanez obraz escalada

Simona Halep, eliminată de la WTA Roma. Românca a fost învinsă în două  seturi de Danielle Rose Collins și a părăsit competiția pe care o câștigase  în 2020 - B1TV.ro
Simona Halep, eliminată de la WTA Roma. Românca a fost învinsă în două seturi de Danielle Rose Collins și a părăsit competiția pe care o câștigase în 2020 - B1TV.ro

Iga Swiatek (20 ani) a câștigat turneul de la Roma cu un scor rar întâlnit  într-o finală. Karolina Pliskova, lăsată fără replică | Digi24
Iga Swiatek (20 ani) a câștigat turneul de la Roma cu un scor rar întâlnit într-o finală. Karolina Pliskova, lăsată fără replică | Digi24

WTA Roma - stiri Simona Halep, tablou, scoruri, rezultate, meciuri, finala

Se știe prima finalistă a turneului de la Roma 2022!

Tenis. Novac Djokovic s-a calificat în finală la Roma

WTA Calendar 2022 - Află când joacă Simona Halep!

Monstruos de bune” Iga Swiatek și Ons Jabeur au readus constanța în  circuitul WTA și se întâlnesc într-o finală cu scântei la Roma | Sport.ro
Monstruos de bune” Iga Swiatek și Ons Jabeur au readus constanța în circuitul WTA și se întâlnesc într-o finală cu scântei la Roma | Sport.ro

Câți bani poate câștiga Simona Halep la WTA Roma

Video&Foto | Cine o mai oprește pe Iga Swiatek? Liderul mondial s-a  calificat en-fanfare în finala turneului WTA Roma
Video&Foto | Cine o mai oprește pe Iga Swiatek? Liderul mondial s-a calificat en-fanfare în finala turneului WTA Roma

Cine transmite la tv finala WTA Madrid 2022: Ons Jabeur - Jessica Pegula -  TVmania.ro
Cine transmite la tv finala WTA Madrid 2022: Ons Jabeur - Jessica Pegula - TVmania.ro

Articole despre Roma | OpenTenis

Programul de marți al româncelor pentru turneul de la Roma

Simona Halep, salt impresionant în clasamentul LIVE, după victoria cu Alize  Cornet la Roma - Eurosport
Simona Halep, salt impresionant în clasamentul LIVE, după victoria cu Alize Cornet la Roma - Eurosport

Swiatek - Jabeur, marea finală de la Roma! Tunisianca a salvat minge de  meci cu Daria Kasatkina în semifinale - Eurosport
Swiatek - Jabeur, marea finală de la Roma! Tunisianca a salvat minge de meci cu Daria Kasatkina în semifinale - Eurosport