Home

Execuţie Privilegiu beton simona halep roma Festival Diagnostica catolic

Simona Halep, start "cu stil" la Roma. Ce a remarcat presa din Vest la  jocul româncei - Eurosport
Simona Halep, start "cu stil" la Roma. Ce a remarcat presa din Vest la jocul româncei - Eurosport

Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma  s-a încheiat după un meci-maraton
Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma s-a încheiat după un meci-maraton

Video Exclusiv | Simona Halep, după calificarea în sferturile turneului WTA  de la Roma: "Nu e ușor să joc din nou după o pauză așa lungă"
Video Exclusiv | Simona Halep, după calificarea în sferturile turneului WTA de la Roma: "Nu e ușor să joc din nou după o pauză așa lungă"

Simona Halep, tablou complicat la Roma. Posibil debut de foc -  Stirileprotv.ro
Simona Halep, tablou complicat la Roma. Posibil debut de foc - Stirileprotv.ro

Simona Halep s-a calificat în sferturi la Roma. De următoarea adversară a  trecut uşor chiar anul acesta, la Australian Open – Capital
Simona Halep s-a calificat în sferturi la Roma. De următoarea adversară a trecut uşor chiar anul acesta, la Australian Open – Capital

Simona Halep și-a aflat traseul de la WTA Roma. Misiune extrem de grea  pentru a-și apăra titlul - Eurosport
Simona Halep și-a aflat traseul de la WTA Roma. Misiune extrem de grea pentru a-și apăra titlul - Eurosport

Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la WTA Roma.  Scădere incredibilă
Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la WTA Roma. Scădere incredibilă

Simona Halep, făcută KO la Roma

Simona Halep e în turul 2 la Roma, după ce și-a luat revanșa cu Alize  Cornet pe zgura de la Foro Italico - Eurosport
Simona Halep e în turul 2 la Roma, după ce și-a luat revanșa cu Alize Cornet pe zgura de la Foro Italico - Eurosport

Champions Corner: Halep reminisces in Rome

Simona Halep a abandonat în primul meci de la Roma. A părăsit terenul  ajutată de staff-ul medical | Digi24
Simona Halep a abandonat în primul meci de la Roma. A părăsit terenul ajutată de staff-ul medical | Digi24

Simona Halep s-a calificat in finala turneului de la Roma. Cine va fi  adversara ei, dupa ce Muguruza a abandonat - Stirileprotv.ro
Simona Halep s-a calificat in finala turneului de la Roma. Cine va fi adversara ei, dupa ce Muguruza a abandonat - Stirileprotv.ro

Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în finala de la WTA  Roma. Cu cine va juca pentru titlul la Foro Italico
Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în finala de la WTA Roma. Cu cine va juca pentru titlul la Foro Italico

Drumul Simonei Halep la Roma ajunge la un pas de finală | EurActiv

Simona Halep se califică în finala de la Roma după o victorie superbă cu  Garbine Muguruza - spotmedia.ro
Simona Halep se califică în finala de la Roma după o victorie superbă cu Garbine Muguruza - spotmedia.ro

Simona Halep și Monica Niculescu eliminate în turul II al turneului de la  Roma
Simona Halep și Monica Niculescu eliminate în turul II al turneului de la Roma

Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Roma, după  abandonul Iuliei Putinţeva | Digi24
Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Roma, după abandonul Iuliei Putinţeva | Digi24

Simona Halep și-a aflat potențiala adversară din optimi, la Roma! Românca a  defilat la ultimul duel direct - Eurosport
Simona Halep și-a aflat potențiala adversară din optimi, la Roma! Românca a defilat la ultimul duel direct - Eurosport

Simona Halep e în semifinalele turneului de la Roma! Yulia Putintseva s-a  retras în setul doi
Simona Halep e în semifinalele turneului de la Roma! Yulia Putintseva s-a retras în setul doi

Simona Halep a câştigat turneul WTA de la Roma | Digi24

Ce a scris Simona Halep pe Twitter, imediat după victoria de la Roma. ”Am  visat întotdeauna să ridic acest trofeu!”
Ce a scris Simona Halep pe Twitter, imediat după victoria de la Roma. ”Am visat întotdeauna să ridic acest trofeu!”

WTA Roma: Simona Halep - Danielle Collins și Gabriela Ruse - Iga Swiatek /  Când se joacă meciurile din turul doi - HotNews.ro
WTA Roma: Simona Halep - Danielle Collins și Gabriela Ruse - Iga Swiatek / Când se joacă meciurile din turul doi - HotNews.ro

Simona Halep s-a calificat în turul al doilea la Roma | Digi24

Simona Halep, decizie de mare campioană la Roma! Ce a făcut după ce  Putintseva s-a retras - Eurosport
Simona Halep, decizie de mare campioană la Roma! Ce a făcut după ce Putintseva s-a retras - Eurosport

Simona Halep, ca o "pictură renascentistă" pe zgura de la Roma! WTA,  reacție de milioane după meciul cu Cornet - Eurosport
Simona Halep, ca o "pictură renascentistă" pe zgura de la Roma! WTA, reacție de milioane după meciul cu Cornet - Eurosport