Home

substantiv Facețio grea Barcelona premii wta roma Derivare deschizator tăcere

WTA Roma: Sorana Cîrstea, învinsă în primul tur, Emma Răducanu, abandon în  meciul cu Bianca Andreescu | DCNews
WTA Roma: Sorana Cîrstea, învinsă în primul tur, Emma Răducanu, abandon în meciul cu Bianca Andreescu | DCNews

TVR MOLDOVA
TVR MOLDOVA

A fost Simona Halep victima sexismului de la WTA Roma? Acuzații grave la  adresa organizatorilor
A fost Simona Halep victima sexismului de la WTA Roma? Acuzații grave la adresa organizatorilor

Acuzați de misoginism de fanii Simonei Halep, organizatorii de la Roma  lovesc din nou! Diferență uriașă
Acuzați de misoginism de fanii Simonei Halep, organizatorii de la Roma lovesc din nou! Diferență uriașă

Simona Halep, în turul secund al turneului WTA 1.000 de la Roma | Cuget  Liber
Simona Halep, în turul secund al turneului WTA 1.000 de la Roma | Cuget Liber

Simona Halep, făcută KO la Roma

Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Roma, după  abandonul Iuliei Putinţeva | Digi24
Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Roma, după abandonul Iuliei Putinţeva | Digi24

Cu ce șanse pleacă Simona Halep la câștigarea trofeului de la WTA Roma

Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la WTA Roma.  Premiile au scăzut dramatic din cauza pandemiei - Playtech Știri
Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la WTA Roma. Premiile au scăzut dramatic din cauza pandemiei - Playtech Știri

Simona Halep, ca o "pictură renascentistă" pe zgura de la Roma! WTA,  reacție de milioane după meciul cu Cornet - Eurosport
Simona Halep, ca o "pictură renascentistă" pe zgura de la Roma! WTA, reacție de milioane după meciul cu Cornet - Eurosport

Simona Halep, învinsă de Elina Svitolina în finala turneului WTA de la Roma

Simona Halep, învinsă de Danielle Collins la turneul WTA 1000 de la Roma –  Special Arad · ultimele știri din Arad
Simona Halep, învinsă de Danielle Collins la turneul WTA 1000 de la Roma – Special Arad · ultimele știri din Arad

Tenis | Naomi Osaka a debutat cu dreptul la turneul WTA de la Roma

Simona Halep a câștigat turneul WTA de la Roma

Tenis: Iga Swiatek a câştigat turneul WTA 1.000 de la Roma | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Iga Swiatek a câştigat turneul WTA 1.000 de la Roma | AGERPRES • Actualizează lumea.

WTA Roma: Monica Niculescu, eliminată din primul tur la dublu - HotNews.ro

Halep, calificată în semifinale la Roma. Adversara a abandonat la 6-2, 2-0  pentru Simona - Stirileprotv.ro
Halep, calificată în semifinale la Roma. Adversara a abandonat la 6-2, 2-0 pentru Simona - Stirileprotv.ro

Bianca Andreescu, încurajat de românii din public, a ajuns în optimi la Roma

Cine transmite la tv turneul WTA de la Roma 2020. Simona Halep joacă la  simplu și la dublu la competiția de la Foro Italico
Cine transmite la tv turneul WTA de la Roma 2020. Simona Halep joacă la simplu și la dublu la competiția de la Foro Italico

Tenis / Înfrângere surprinzătoare! Simona Halep, eliminată de americanca  Danielle Collins din turneul de la Roma | Cuget Liber
Tenis / Înfrângere surprinzătoare! Simona Halep, eliminată de americanca Danielle Collins din turneul de la Roma | Cuget Liber

Tenis: Simona Halep nu a mai fost nominalizată la premiul de Favorită a  fanilor în circuitul WTA
Tenis: Simona Halep nu a mai fost nominalizată la premiul de Favorită a fanilor în circuitul WTA

VIDEO) Simona Halep, ridicând trofeul de la Roma!

Valoarea premiilor de la Roma. Cât va încasa Simona Halep dacă va triumfa  în Italia
Valoarea premiilor de la Roma. Cât va încasa Simona Halep dacă va triumfa în Italia

Simona Halep, start "cu stil" la Roma. Ce a remarcat presa din Vest la  jocul româncei - Eurosport
Simona Halep, start "cu stil" la Roma. Ce a remarcat presa din Vest la jocul româncei - Eurosport

Câţi bani poate câştiga Simona Halep la WTA Roma 2022! Premiu important  pentru calificarea în turul 2 - Fanatik.ro
Câţi bani poate câştiga Simona Halep la WTA Roma 2022! Premiu important pentru calificarea în turul 2 - Fanatik.ro