Home

Activ solo obraz premii turneu tenis roma Viespe Cereale Umed

Cu cine joacă Simona Halep în turul II al turneului de tenis de la Roma |  Observatornews.ro
Cu cine joacă Simona Halep în turul II al turneului de tenis de la Roma | Observatornews.ro

TENIS: Simona Halep a zdrobit-o pe Venus Williams si joaca in sferturi, la  Roma, cu Alexandra Dulgheru | Ziarul National
TENIS: Simona Halep a zdrobit-o pe Venus Williams si joaca in sferturi, la Roma, cu Alexandra Dulgheru | Ziarul National

Se știe prima finalistă a turneului de la Roma 2022!

Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la WTA Roma.  Premiile au scăzut dramatic din cauza pandemiei - Playtech Știri
Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la WTA Roma. Premiile au scăzut dramatic din cauza pandemiei - Playtech Știri

Simona Halep, eliminată în turul al doilea al turneului de la Roma. Și Ruse  a părăsit competiția, după ce a fost învinsă de lidera WTA | Digi24
Simona Halep, eliminată în turul al doilea al turneului de la Roma. Și Ruse a părăsit competiția, după ce a fost învinsă de lidera WTA | Digi24

Câţi bani a câştigat Simona Halep pentru calificarea în sferturile de  finală de la WTA Roma
Câţi bani a câştigat Simona Halep pentru calificarea în sferturile de finală de la WTA Roma

Bianca Andreescu, încurajat de românii din public, a ajuns în optimi la Roma

Simona Halep, sfidată încă o dată de organizatorii turneului de la Roma!

Tenis / Gabriela Ruse, abandon în turul decisiv al calificărilor în turneul  WTA 1.000 de la Roma | Cuget Liber
Tenis / Gabriela Ruse, abandon în turul decisiv al calificărilor în turneul WTA 1.000 de la Roma | Cuget Liber

Irina Bara şi Andreea Prisăcariu au fost învinse în optimile turneului ITF  de la Roma - Sport Alert
Irina Bara şi Andreea Prisăcariu au fost învinse în optimile turneului ITF de la Roma - Sport Alert

Valoarea premiilor de la Roma. Cât va încasa Simona Halep dacă va triumfa  în Italia
Valoarea premiilor de la Roma. Cât va încasa Simona Halep dacă va triumfa în Italia

Topul câștigurilor în tenisul feminin, în 2021. Ce locuri ocupă româncele?  | afaceri.news
Topul câștigurilor în tenisul feminin, în 2021. Ce locuri ocupă româncele? | afaceri.news

Simona Halep, învinsă de Elina Svitolina în finala turneului WTA de la Roma

România are 17 sportivi la startul Marelui Premiu de la Wimbledon | DCNews

Simona Halep câștigă la Roma în fața Karolinei Pliskova după un set de zile  mari. Cehoaica a renunțat în setul 2 – Evenimentul Zilei
Simona Halep câștigă la Roma în fața Karolinei Pliskova după un set de zile mari. Cehoaica a renunțat în setul 2 – Evenimentul Zilei

Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Roma, după  abandonul Iuliei Putinţeva | Digi24
Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Roma, după abandonul Iuliei Putinţeva | Digi24

Stiri despre premii financiare Roma | Sport.ro

Simona Halep, în turul secund al turneului WTA 1.000 de la Roma | Cuget  Liber
Simona Halep, în turul secund al turneului WTA 1.000 de la Roma | Cuget Liber

Tenis: Simona Halep, calificată în semifinalele turneului WTA de la Roma,  după abandonul Iuliei Putințeva
Tenis: Simona Halep, calificată în semifinalele turneului WTA de la Roma, după abandonul Iuliei Putințeva

Simona Halep a câștigat turneul WTA de la Roma

Tenis: Ucraineanca Daiana Iastremska va fi adversara Simonei Halep în  optimi, la Roma (WTA)
Tenis: Ucraineanca Daiana Iastremska va fi adversara Simonei Halep în optimi, la Roma (WTA)

Video&Foto | Cine o mai oprește pe Iga Swiatek? Liderul mondial s-a  calificat en-fanfare în finala turneului WTA Roma
Video&Foto | Cine o mai oprește pe Iga Swiatek? Liderul mondial s-a calificat en-fanfare în finala turneului WTA Roma

Simona Halep, start "cu stil" la Roma. Ce a remarcat presa din Vest la  jocul româncei - Eurosport
Simona Halep, start "cu stil" la Roma. Ce a remarcat presa din Vest la jocul româncei - Eurosport