Home

Linia de vedere informație Crez meciuri tenis roma Dezamăgit Companie sudare

Video&Foto | Cine o mai oprește pe Iga Swiatek? Liderul mondial s-a  calificat en-fanfare în finala turneului WTA Roma
Video&Foto | Cine o mai oprește pe Iga Swiatek? Liderul mondial s-a calificat en-fanfare în finala turneului WTA Roma

Swiatek - Jabeur, marea finală de la Roma! Tunisianca a salvat minge de  meci cu Daria Kasatkina în semifinale - Eurosport
Swiatek - Jabeur, marea finală de la Roma! Tunisianca a salvat minge de meci cu Daria Kasatkina în semifinale - Eurosport

Novak Djokovic, ajuns la 1000 de victorii în tenisul profesionist:  Tsitsipas - Djokovic, finala din capitala Italiei | Sport.ro
Novak Djokovic, ajuns la 1000 de victorii în tenisul profesionist: Tsitsipas - Djokovic, finala din capitala Italiei | Sport.ro

wta roma - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Simona Halep - Yulia Putintseva 6-2, 2-0. Simona Halep se califică în  semifinale la Roma, după abandonul adversarei
Simona Halep - Yulia Putintseva 6-2, 2-0. Simona Halep se califică în semifinale la Roma, după abandonul adversarei

Bilete Turneul de tenis Internazionali BNL d'Italia, Roma

News Alert | Simona Halep și-a aflat adversara din semifinalele turneului  de la Roma. Când are loc meciul
News Alert | Simona Halep și-a aflat adversara din semifinalele turneului de la Roma. Când are loc meciul

Rafael Nadal, campion la Roma pentru a 10-a oară, după o finală epică cu  Novak Djokovic - Eurosport
Rafael Nadal, campion la Roma pentru a 10-a oară, după o finală epică cu Novak Djokovic - Eurosport

Simona Halep joacă la Roma, în sferturi, cu Yulia Putintseva. La ce oră  este meciul • Buna Ziua Iasi • BZI.ro
Simona Halep joacă la Roma, în sferturi, cu Yulia Putintseva. La ce oră este meciul • Buna Ziua Iasi • BZI.ro

Turneul de tenis de la Roma: marea frumuseţe şi marea harababură - Living  Tennis
Turneul de tenis de la Roma: marea frumuseţe şi marea harababură - Living Tennis

Interviu cu Andrei Brisc, singurul arbitru român la turneul de tenis de la  Roma
Interviu cu Andrei Brisc, singurul arbitru român la turneul de tenis de la Roma

Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața  franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO  2022 | Sport.ro
Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO 2022 | Sport.ro

WTA Roma - stiri Simona Halep, tablou, scoruri, rezultate, meciuri, finala

Am recunoscut tip Grava cu cine joaca osaka la roma penetrație Asezonare  Catâr
Am recunoscut tip Grava cu cine joaca osaka la roma penetrație Asezonare Catâr

Simona Halep, ca o "pictură renascentistă" pe zgura de la Roma! WTA,  reacție de milioane după meciul cu Cornet - Eurosport
Simona Halep, ca o "pictură renascentistă" pe zgura de la Roma! WTA, reacție de milioane după meciul cu Cornet - Eurosport

Foro Italico din Roma • Povești din deplasare

Articole despre Roma | OpenTenis

Iga Swiatek (20 ani) a câștigat turneul de la Roma cu un scor rar întâlnit  într-o finală. Karolina Pliskova, lăsată fără replică | Digi24
Iga Swiatek (20 ani) a câștigat turneul de la Roma cu un scor rar întâlnit într-o finală. Karolina Pliskova, lăsată fără replică | Digi24

Veste bună pentru Simona Halep » A scăpat de un nume mare în drumul spre  trofeul de la Roma
Veste bună pentru Simona Halep » A scăpat de un nume mare în drumul spre trofeul de la Roma

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Roma | Digi24

La ce oră începe meciul dintre Simona Halep și Angelique Kerber din turul 2  al turneului
La ce oră începe meciul dintre Simona Halep și Angelique Kerber din turul 2 al turneului

Cum au fost surprinși Simona Halep și Patrick Mouratoglou la Roma!

WTA Roma: A doua favorită, eliminată de la Foro Italico - Programul  sferturilor - HotNews.ro
WTA Roma: A doua favorită, eliminată de la Foro Italico - Programul sferturilor - HotNews.ro

WTA Roma: s-a stabilit prima semifinalistă. Răsturnare de scor  spectaculoasă în meciul Sabalenka - Anisimova
WTA Roma: s-a stabilit prima semifinalistă. Răsturnare de scor spectaculoasă în meciul Sabalenka - Anisimova