Home

partid democratic INSCRIETI fluier hunedoara fcsb cupa romaniei legume paletă admite

Video | Cupa României, "16-imi" | CS Hunedoara - FCSB 3-3 (3-5 în  prelungiri). Roș-albaștrii au avut 3-0. Echipa de Liga 3, gol de UCL
Video | Cupa României, "16-imi" | CS Hunedoara - FCSB 3-3 (3-5 în prelungiri). Roș-albaștrii au avut 3-0. Echipa de Liga 3, gol de UCL

Omul care a fost la un pas să scoată FCSB-ul din Cupă promite s-o readucă  pe Corvinul Hunedoara în prima ligă | Sport.ro
Omul care a fost la un pas să scoată FCSB-ul din Cupă promite s-o readucă pe Corvinul Hunedoara în prima ligă | Sport.ro

CS HUNEDOARA-FCSB, CUPA ROMANIEI (22.09.2021)

Exclusiv | CS Hunedoara nu se predă în fața FCSB-ului: ”Suntem pregătiți!”.  Meciul va fi miercuri, ora 21:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1
Exclusiv | CS Hunedoara nu se predă în fața FCSB-ului: ”Suntem pregătiți!”. Meciul va fi miercuri, ora 21:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

CS Hunedoara – FCSB 3-5, în șaisprezecimile de finală ale Cupei României.  Calificare cu emoții pentru bucureșteni, după ce gazdele au revenit de la  0-3 și au împins meciul în prelungiri!
CS Hunedoara – FCSB 3-5, în șaisprezecimile de finală ale Cupei României. Calificare cu emoții pentru bucureșteni, după ce gazdele au revenit de la 0-3 și au împins meciul în prelungiri!

REZUMAT | CS HUNEDOARA - FCSB 3-5. FABULOS! CS a egalat de la 0-3, FCSB s-a  impus în prelungiri - YouTube
REZUMAT | CS HUNEDOARA - FCSB 3-5. FABULOS! CS a egalat de la 0-3, FCSB s-a impus în prelungiri - YouTube

CS Hunedoara - FCSB 3-5, în „16-imile” Cupei României

Laurențiu Buș, după revenirea miraculoasă contra celor de la FCSB: „A fost  o minune”
Laurențiu Buș, după revenirea miraculoasă contra celor de la FCSB: „A fost o minune”

CS Hunedoara - FCSB 3-5. Calificare cu emoţii în 120 de minute, după  revenirea incredibilă a gazdelor. Video - Fanatik.ro
CS Hunedoara - FCSB 3-5. Calificare cu emoţii în 120 de minute, după revenirea incredibilă a gazdelor. Video - Fanatik.ro

Fanii din Hunedoara, spectacol total la antrenamentul oficial dinaintea  meciului cu FCSB, din Cupa României
Fanii din Hunedoara, spectacol total la antrenamentul oficial dinaintea meciului cu FCSB, din Cupa României

Derby tare în 16-imile Cupei României. Cu cine joacă Dinamo și FCSB -  Playtech Știri
Derby tare în 16-imile Cupei României. Cu cine joacă Dinamo și FCSB - Playtech Știri

FCSB
FCSB

Jucătorii lui CS Hunedoara puteau încasa salariul pe șapte luni ”dintr-un  foc”, dacă eliminau FCSB! Ce primă aveau promisă
Jucătorii lui CS Hunedoara puteau încasa salariul pe șapte luni ”dintr-un foc”, dacă eliminau FCSB! Ce primă aveau promisă

REZUMAT | CS Hunedoara - FCSB 3-5 | Cupa României, 2021-2022, 16-imi de  finală - YouTube
REZUMAT | CS Hunedoara - FCSB 3-5 | Cupa României, 2021-2022, 16-imi de finală - YouTube

🔴LIVE-Cs Hunedoara-FCSB | Cupa Romaniei - YouTube

CS Hunedoara chiar a sperat la un miracol cu FCSB! Am aflat prima pe care  au ratat-o gazdele în super meciul din 16-imile Cupei României | EXCLUSIV
CS Hunedoara chiar a sperat la un miracol cu FCSB! Am aflat prima pe care au ratat-o gazdele în super meciul din 16-imile Cupei României | EXCLUSIV

Informații tari înainte de CS Hunedoara - FCSB, din Cupa României »  Prezență record la meci, surpriza pregătită de gazde
Informații tari înainte de CS Hunedoara - FCSB, din Cupa României » Prezență record la meci, surpriza pregătită de gazde